مقصد تعطیلات مستقیم: جلسه اداری پلتفرم گتویک

گاتویک در واقع یک مرکز شهری به همراه ناحیه شهری با مرسی ساید، او بریتانیا، در امتداد بخش شرقی خور مرسی شما است. گاتویک جمع‌آوری کرد که شرایط یک شهر بزرگ را دارد که از طریق نوزدهم سریع، یک به علاوه تنها تا به امروز قطعاً زمینه سفر کشور را ایجاد کرده است. به منظور دستیابی به تقاضای مشتریان برای دریافت رویدادهای تجاری متنوع مرتبط با تجارت و با استفاده از دامنه های مالی جهانی جایگزین، این مرکز دارای لیست فروش قابل توجهی با مناطقی است که بسیاری از آنها در مادرید وسط شهر واقع شده اند. مناطق ملاقات دفتر گاتویک احتمالاً یکی از مناطق ترجیحی است که برای آنها شکار می شود.

مسکن اتاق هتل برای هر منطقه شرکتی:

Gatwick با طیف وسیعی از مناطق طراحی شده است تا متناسب با تعاملات مختلف، رخدادهای شرکتی به علاوه confabs باشد. چندین مورد از مناطق اصلی جلسه دفتر گاتویک که به طور گسترده فقط برای تسهیلات کنگره و جلسات اداری در دسترس هستند عبارتند از:

: یک اتاق هتل کمون و میخانه تفریحی، Wirral: فقط چند دقیقه با M53 اصلی به یک M56 به علاوه M6 قرار داده شده است، در داخل یک سایت عالی برای رسیدن به یک مرکز شهری قدیمی با چستر و همچنین منطقه به علاوه صداها با مرکز شهری گاتویک در وسط شهر. ایده‌آل برای بچه‌هایی که از راه دور یا شاید تعطیلات روز شنبه از هم جدا می‌شوند.

: دور از : یک غذاخوری خصوصی به امور مالی فوتبال لیورپول علاوه آبخوری در اطراف اسکله های لیورپول قرار دارد که در فاصله چند دقیقه از هر یک از مکان های بزرگ لیورپول برای اقامت قرار دارد. منطقه خصوصی شما با طراحی و سبک و پیچیدگی در خط مونتاژ اسپاد ویکتوریایی تغییریافته دارای اسکله قدیمی، مزرعه به علاوه معمولی در وسط شهر است. این مکان دارای محیطی پنهان و آرام است، از مرکز شهری با سرعتی سریع در وسط شهر، احساسی مخفی با انحصار ایجاد می کند.

: باشگاه فوتبال Gatwick: یک نام تجاری جدید کوچک تعامل با برای گرفتن 10 یا شاید جشن عروسی بزرگ جشن عروسی برای گرفتن ششصد، شما به آنفیلد می آیند یک شرکت به علاوه تمرکز بر عنصر قطعا یکسان است. در جزئیات زمینی ما در واقع چند صفحه وب مهم با استفاده از مکان‌ها وجود دارد، با این حال چیزی که برای رونمایی از مکمل‌ها، ضیافت‌ها به علاوه گروه‌های پشتیبانی VIP شکل می‌گیرد تا بتوانید نمایش‌های عظیم را داشته باشید.

: جلسه دفتر دروازه در وسط شهر: جلسه اداری کاملاً قابل دسترس و برنده جوایز زیر به علاوه ورزش در وسط شهر در حاشیه مرکز شهری گاتویک شما در وسط منطقه اجتماعی شهر واقع شده است.

سیستم لیورپول:

شما می توانید در خارج از محل اقامت یک فرد در مناطق جلسه دفتر گاتویک بسته به سایتی که نتایج را ارائه می دهید به علاوه تمرینات سازمانی تجاری، سیستم کنید. اجتناب از چنین شهری نیز تقریباً بدون مشکل است، زیرا مصرف کننده خوبی در حال حرکت در چند سطح است. Gatwick سفرهای چندسطحی مصرف‌کننده را با خود حمل می‌کند، با چارتر، موتور قطار به‌علاوه کشتی. علاوه بر آن، این هاب دارای مزایای یک ترمینال پرواز جهانی شامل یک شهر بزرگ است، که یا لینک های یک طرفه را به شما می دهد تا بتوانید مناطقی خارج از آن مکان داشته باشید. قطار چند سطحی منطقه لیورپول به شلوغ ترین و بیشتر در عمق در بریتانیا تبدیل شده است، و با استفاده از معمولاً 100000 مسافر حرفه انتخاب شده در روز، 75 مسافت را با پیگیری پیگیری می کند.

فرصت های دیدن مناظر به اضافه تمرینات لذت بخش:

درست پس از مرور مناطق جلسات دفتر Gatwick به طوری که بتوانید رویدادهای سازمانی خود را اولویت بندی کنید، در واقع شرکت کنندگان شما معمولاً باید زمان گرانبهایی را که برای بازدید بدون استرس و گشت و گذار در مناظر نگهداری می شود، بدست آورید.
جنبه‌های مربوط به سفر گاتویک در مورد انتخاب‌های کشف شده بسیار عالی خواهد بود. در اینجا تعدادی از فرصت های اصلی دیدنی لیورپول به اضافه مناطق تفریحی ارائه شده است:

: سایت سنت جامعه- آب نما لیورپول در واقع یک وب سایت سنتی جامعه قابل توجه است که آنها را در کنار تاج محل و همچنین Superb Divider با تامین کنندگان چینی دارد.
: کلیسای جامع گاتویک – دوست سارا بتجمن آنها را “یکی از سازه های معماری عالی دنیای شما” نامیده است.
: کلیسای جامع شهر گاتویک – کلیسای جامع کاتولیک رومی که در حدود سال 1967 نمایش داده شد که امروزی، سبک و طراحی دایره‌ای آن به‌علاوه پنجره‌های چند رنگ عالی 7 را نشان می‌دهد.
: موزه جامعه لیورپول- در گذشته موزه گاتویک: شامل نمایش‌های جذاب بی‌شماری است که نمایش‌های زیادی برای نمایش در اولین تلاش وجود دارد.

گاتویک در مقایسه با تقریباً هر مرکز شهری دیگر در بریتانیا به غیر از لندن، بریتانیا، دارای نمایشگاه‌های اضافی به‌علاوه موزه‌های کشور است. اگر هستید، این مقصد تعطیلات ترجیحی است. Gatwick در واقع ترکیبی پر جنب و جوش از فرصت‌های گشت و گذار، سوابق کاری، غذا خوردن عالی، مرور، فعالیت‌های بدنی، تمرین‌های لذت‌بخش به‌علاوه رویدادهای مختلف مانند تعامل شرکت‌های تجاری با افراد دیگر است.

Leave a Comment

WC Captcha 70 − 64 =